Tvorba webových stránek Praha – tvoříme weby s výhodami

Tvorba webu na míru – webdesign Praha

Rádi Vám vytvoříme moderní webové stránky, které budou dobře optimalizované pro vyhledávače a poskytnou užitečné informace vašim zákazníkům. Takto vytvořené webové stránky budou podporovat růst vašeho podnikání tím, že zvýší návštěvnost, vygenerují poptávky a pomohou vám dosáhnout vašich obchodních cílů. S tvorbou webů máme dlouholeté zkušenosti. Již od začátku poskytování našich služeb stavíme projekty na redakčním systému WordPress. I přes neustálý vývoj v této oblasti, zůstává WordPress nepřekonatelný – neustále se vyvíjí a přizpůsobuje se aktuálním potřebám. Díky tomu ho používá více než půl miliarda webových stránek.

Načítání…

Konfigurační formulář tvorby webových stránek – krok 1 z 5

Vytvoříme webové stránky, které budeme spravovat na našem webhostingu

Vytvoříme webové stránky, které nahrajeme na Váš zvolený webhosting


Konfigurační formulář tvorby webových stránek – krok 2 z 5

Vytvoříme pro Vás logo dle Vašich požadavků

Máte již vytvořené logo, které chci použít


Konfigurační formulář tvorby webových stránek – krok 3 z 5


Konfigurační formulář tvorby webových stránek – krok 4 z 5


Angličtina
Němčina

Konfigurační formulář tvorby webových stránek – krok 5 z 5

Elektronicky
Telefonicky
Osobně

Na e-mail Vám ihned přijde cenová nabídka 


* Povinné pole

Jak tvorba webových stránek probíhá

Proces tvorby webových stránek se dělí do několika fází, ale není to složitý proces a není třeba se obávat. Aby tvorba webu byla co nejjednodušší připravili jsme konfigurační formulář webových stránek. V rámci formuláře vyplníte vaše požadavky na vzhled a funkčnost. Jakmile vše vyplníte a odešlete na email vám přijde cenová nabídka.

Pro upřesnění bližších informací vás budeme kontaktovat. Domluvíme se na online dodání podkladů, termínu realizace webu, vašich představách a cílech, které mají webové stránky naplňovat. Na základě získaných informací vytvoříme profesionální návrh webových stránek, který vám pošleme.

Následně veškeré vaše připomínky zapracujeme a upravíme web, aby odpovídal vašim přestávám.  Poté až vše odsouhlasíte nahrajeme webové stránky na webhosting. Tvorba webových stránek nebyla nikdy jednoduší.

Vyplnění - Tvorba webový stránek - Webvyhodne.cz

1. Vyplnění

Jakmile vyplníte a odešlete konfigurační formulář, na email Vám přijde cenová nabídka včetně ceny realizace.

Kontaktování - Tvorba webový stránek - Webvyhodne.cz

2. Kontaktování

V konfiguračním formuláři jste si zvolili formu komunikace. Následně Vás budeme, dle zvolené formy kontaktovat.

Realizace - Tvorba webový stránek - Webvyhodne.cz

3. Realizace

Na základě podkladů se dáme do realizace. O průběhu realizace Vás budeme v pravidelných termínech informovat.

4. Předání

Po odladění a schválení Vám předáme grafické materiály. Pokud budete chtít pomůžeme Vám i s implementací.

Profesionální vzhled

Webové stránky vytvořené námi mají kvalitní responsivní design, který odpovídá tématu a cílové skupině. Profesionální design také zlepšuje důvěryhodnost a image webu.

Víme, jak optimalizovat webové stránky pro vyhledávače, aby byly dobře viditelné. Díky tomu se zvyšuje návštěvnost webu a zlepšuje jeho viditelnost.

Máme zkušenosti s optimalizací rychlosti načítání stránek. To znamená, že stránky se budou načítat rychleji, což zlepšuje uživatelskou zkušenost a snižuje míru opuštění webu.

Díky našim zkušenostem v psaní obsahu pro webové stránky jsme schopni zajistit efektivní a účinné předávání informací návštěvníkům webových stránek. Dobře napsaný obsah zvyšuje důvěryhodnost a autoritu webu.

Výhody tvorby webových stránek Praha

V dnešní době je internet nepostradatelnou součástí našich životů. Většina lidí si již zvykla na to, že všechny potřebné informace najde na internetu, ať už se jedná o vyhledávání produktů, služeb, či informací. Proto je důležité mít kvalitně vytvořené webové stránky, které dokážou zaujmout návštěvníky webu a nabídnout jim to, co hledají.

Webové stránky a jejich následná správa

Pokud se nechcete zabývat správou webových stránek, můžete nám tuto starost přenechat. V rámci služby se postaráme o kompletní správu, včetně pravidelných aktualizací a zálohování, bezpečného a spolehlivého webhostingu a konfigurace webových stránek. Pro zajištění dokonalého servisu je správa webových stránek spojena s tvorbou webových stránek a poskytováním webhostingu. Tímto způsobem můžeme zaručit, že všechno bude perfektně fungovat.

Reference naší práce

Tvoříme rozsáhlé weby i menší webové prezentace, jal pro velké firmy i malé živnostníky. Všechny naše projekty jsou vyvinuty s ohledem na individuální potřeby našich klientů a důkladně optimalizovány. Jsme hrdí na každý projekt, který jsme úspěšně dokončili a jsme pevně přesvědčeni, že naše služby přispějí ke zlepšení vašeho podnikání.

Tvoříe rozsáhlé weby i menší webové prezentace, jal pro velké firmy i malé živnostníky. Všechny naše projekty jsou vyvinuty s ohledem na individuální potřeby našich klientů a důkladně optimalizovány. Jsme hrdí na každý projekt, který jsme úspěšně dokončili a jsme pevně přesvědčeni, že naše služby přispějí ke zlepšení vašeho podnikání.

Web ukázka - 01
Web ukázka - 04 - kopie
Web ukázka - 08
Web ukázka -01
Web ukázka -03
Web ukázka -02

Kontaktujte nás – vytvoříme vám web, kterým zaujmete

Naším cílem je poskytovat vám co nejlepší možnou podporu a zodpovědět vaše dotazy co nejrychleji. Veškeré vaše dotazy nám můžete posílat prostřednictvím kontaktního formuláře. Náš tým se vždy snaží být k dispozici a reagovat na vaše dotazy co nejdříve. Web na míru realizujeme po celé české republice.

V naší tvorbě se nezaměřujeme pouze na weby, ale nabízíme i další služby

Specializujeme se nejen na tvorbu webových stránek, ale také na tvorbu grafiky a online marketing. Pokud potřebujete vytvořit nebo přepracovat logo, banner, newsletter nebo třeba vizitku jste na tom správném místě. Kombinace webové grafiky a kvalitního marketingu tvoří klíčovou dvojici, která zaručuje úspěšné fungování www stránek.

A pokud jde o online marketing, pro zákazníky nabízíme komplexní služby v oblasti digitálního marketingu. S našimi zkušenostmi v oblasti PPC reklamy, SEO a sociálních sítích můžeme vašemu projektu pomoci dosáhnout širšího publika a zlepšit vaše výsledky. Veškeré naše služby si můžete pohodlně nakonfigurovat a objednat prostřednictvím našeho konfiguračního formuláře.