Webový marketing s kterým dáte o sobě vědět

Rozmýšlíte se nad propagací Vašich webových stránek a nevíte si rady? V takovém případě se obraťte na nás. V rámci našich služeb Vám nabízíme nejen tvorbu webových stránek a grafiky, ale také webový marketing. Nastavíme Vám sociální sítě, postaráme se o správnou indexaci webových stránek ve vyhledávačích nebo připravíme atraktivní PPC reklamu. Veškeré naše služby si můžete pohodlně nakonfigurovat a objednat prostřednictvím našeho konfiguračního formuláře.

Marketing - SEO - Webvyhodne.cz

Kvalitní SEO, nutnost pro úspěšné webové stránky

Dobře zvládnutá SEO optimalizace je základním předpokladem pro dobré umístění ve vyhledávačích, a tím i zvýšení míry návštěvnosti webových stránek. V rámci poskytování našich služeb je možné SEO optimalizaci objednat společně s tvorbou webových stránek (v konfigurátoru webových stránek) nebo samostatně pro stávající webové stránky. Víme, že úspěšné webové stránky nejsou pouze o vzhledu, ale také o obsahu.

Marketing - Sociální sítě - Webvyhodne.cz

Webový marketing na sociálních sítí je klíčem úspěchu

Sociální sítě hrají v dnešní době důležitou roli v propagaci firmy či samotného produktu. Díky dobře zacílené reklamě na sociálních sítích Facebook či Instagram můžete velmi přesně oslovit potenciální zákazníky a přimět je k návštěvě vašich webových stránek. Díky přesně zacílené reklamě se bude reklamní sdělení zobrazovat pouze lidem, kteří mají o něj zájem. Vy tak ušetříte značnou část peněz za prokliky od nežádoucích uživatelů.

Marketing - PPC reklama - Webvyhodne.cz

Buďte díky PPC reklamě ve vyhledávačích na prvním místě

Podpořte návštěvnost webových stránek propagací ve vyhledávačích Google a Seznam. Díky dobře optimalizované a zacílené reklamě lze prostřednictvím služeb Google Ads a Sklik docílit umístění na prvních pozicích ve vyhledávačích. Je jen na Vás, kolik se rozhodnete do samotné reklamní kampaně investovat. My se postaráme o to, aby vynaložené finanční prostředky zajistily co nejefektivnější výsledek.

Jak realizujeme marketingové projekty

V případě, že potřebujete vytvořit kvalitní SEO analýzu nebo optimalizaci Vašich webových stránek neváhejte se na nás obrátit. V rámci služeb webového marketingu také nabízíme tvorbu PPC reklam či získávaní oslovování nových odběratelů pro Vaše sociální sítě. Jak jednoduché může být pořízení kvalitního marketingu pro Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

 • Jak realizujeme projekty - Vyplnění - Webvyhodne.cz

  Vyplnění

  Jakmile vyplníte a odešlete konfigurační formulář, na email Vám přijde cenová nabídka včetně ceny realizace.

 • Jak realizujeme projekty - Kontaktování - Webvyhodne.cz

  Kontaktování

  V konfiguračním formuláři jste si zvolili formu komunikace. Následně Vás budeme, dle zvolené formy kontaktovat.

 • Jak realizujeme projekty - Realizace - Webvyhodne.cz

  Realizace

  Na základě podkladů se dáme do realizace. O průběhu realizace Vás budeme v pravidelných termínech informovat.

 • Jak realizujeme projekty - Předání - Webvyhodne.cz

  Předání

  Po odladění a schválení Vám předáme marketingové materiály. Pokud budete chtít pomůžeme Vám i s implementací.

Ceník marketingových služeb

Abyste si udělali lepší představu, kolik stojí naše služby, připravili jsme jednoduchou cenovou tabulku. Pro získání přesné cenové kalkulace prosím využijte náš konfigurační formulář. Díky tomu se téměř okamžitě dozvíte podrobné informace včetně celkové ceny.

SEO optimalizace
500 Kč
1 stránka
SEO analýza
400 Kč
1 stránka
Instagram odběratelé
359 Kč
150 - 1 000

Facebook fanoušci
599 Kč
100 - 400
Registrace do katalogů
450 Kč
40 - 80
Zpětné odkazy
590 Kč
30 - 100